Nederlandse waterpolo mannen starten14 februari aan het OKT in Rotterdam

BUSINESS PARTNERS

We staan aan de vooravond van het OKT Waterpolo voor mannen in Rotterdam, vanaf a.s. zondag 14 februari gaat het toernooi van start in het Zwemcentrum Rotterdam, het programma voor dit gehele toernooi is hieronder terug te vinden en wij zullen vanaf a.s. zondag dagelijks aandacht besteden aan dit toernooi.

Wij bedanken Sportbedrijf Rotterdam voor het mogen gebruik van de foto’s. 

Poule-indeling:

Poule A: Griekenland, Montenegro, Brazilië, Canada, Georgië en Turkije.
Poule B: Kroatië, Duitsland, Rusland, Roemenië, Nederland en Frankrijk.

De beste vier landen van elke poule plaatsen zich voor de kwartfinales.

Programma poulefase

Zondag 14 februari
13.00 u Georgië – Griekenland
14.30 u Canada – Brazilië
16.00 u Nederland – Duitsland
17.30 u Turkije – Montenegro
19.00 u Kroatië – Roemenië
20.30 u Frankrijk – Rusland

Maandag 15 februari
13.00 u Roemenië – Rusland
14.30 u Duitsland – Frankrijk
16.00 u Griekenland – Brazilië
17.30 u Montenegro – Canada
19.00 u Kroatië – Nederland
20.30 u Georgië – Turkije

Dinsdag 16 februari
13.00 u Brazilië – Montenegro
14.30 u Turkije – Griekenland
16.00 u Canada –Georgië
17.30 u Rusland – Duitsland
19.00 u Nederland – Roemenië
20.30 u Frankrijk – Kroatië

Woensdag 17 februari
13.00 u Roemenië – Duitsland
14.30 u Kroatië – Rusland
16.00 u Griekenland – Montenegro
17.30 u Georgië – Brazilië
19.00 u Nederland – Frankrijk
20.30 u Turkije – Canada

Donderdag 18 februari
13.00 u Montenegro – Georgië
14.30 u Canada – Griekenland
16.00 u Brazilië – Turkije
17.30 u Frankrijk – Roemenië
19.00 u Rusland – Nederland
20.30 u Kroatië – Duitsland

Vrijdag 19 februari kwartfinales
14.00 u 1A – 4B (QF1)
16.00 u 2A – 3B (QF2)
18.00 u 3A – 2B (QF3)
20.00 u 4A – 1B (QF4)

Zaterdag 20 februari
halve finales

Plaats 5 t/m 8
14.00 u Verliezers QF1 – QF3
16.00 u Verliezers QF2 – QF4

Plaats 1 t/m 4
18.00 u Winnaars QF1 – QF3
20.00 u Winnaars QF2 – QF4

Zondag 21 februari
finales
12.00 u 7e/8eplaats
14.00 u 5e/6eplaats
16.00 u 3e/4eplaats
18.00 u 1e/2eplaats

De volgende negen landen zijn reeds geplaatst voor de Olympische Spelen van Tokio: Servië, Italië, Spanje, Verenigde Staten, Hongarije, Kazachstan, Australië, Zuid-Afrika en Japan.

Bron: Waterpolo.nl

Geef als eerste een reactie

Geef een reactie

Uw e-mailadres wordt niet gepubliceerd.


*